Gembird Black HDMI to DVI 3 m
| All | |
| Brutokaal | 0.19 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3413 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Pistmiku tüüp | HDMI 19pin male and DVI 18+1pin male |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to DVI |
| Volume (m3) | 0.00050625 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: gembird black hdmi to dvi 3 m, cc-hdmi-dvi-10, gembird, audiovideo kaablid








